FR | EN | TR

Kaçırılmayacak Turlarımız

Kırmızı adayı keşfetmeniz için size rehberlik etmemize fırsat verin

Klasik turlarımız, Büyük Ada’nın harikalarını güvenli bir şekilde keşfetmenize olanak tanıyan temalar içermektedir. Bunun için Holidays Madagascar, özenli çalışanlardan oluşan bir ekiple ve tüm bölgelerin özelliklerine mükemmel şekilde hakim olan çok sayıda deneyimli kişilerle çalışmaktadır.

TURLARIMIZDAN BAZILARINI KEŞFEDİN

« DOĞU KIYILARININ MÜCEVHERİ »

“Doğu Yakası’nın Mücevheri Sainte Marie’ye yolculuk” Doğu Yakası’nın manzara çeşitliliğini keşfetmenize olanak tanır. Bir milli parkı (yemyeşil orman, büyüleyici ve endemik fauna ve flora, “Indri”, Madagaskar’daki en büyük lemur vb.) ve lemurları, sürüngenleri, bukalemunları düşünmek için rezervleri ziyaret etme fırsatına sahip olacaksınız. Doğu Yakası’nın imzası olan Pangalanes Kanalı’nı geçmek, manzarayı tamamen değiştirecek. Yerel halkla teması ve Sainte Marie veya Nosy Bora’da deniz kenarında dinlenmeyi unutmayın.

« 4X4 İLE GÜNEYDOĞU DÖNGÜSÜ»

23 gün içinde “Güney Doğu Döngüsü” aracılığıyla Büyük Ada’nın Güneydoğusunun mutlaka görülmesi gereken yerlerini keşfedeceksiniz. Parkları ve doğa rezervlerini ziyaret ederek bu bölgenin kendine özgü fauna ve florasını göreceksiniz. Her gün bir sürpriz. Çok sayıda manzara, yerel halkla unutulmaz karşılaşmalar, belirli etnik grupların kültürlerinin keşfi ve muhteşem plajlar bu büyük macerada sizi büyüleyecek.

« Doğu'nun Eski Treni ve Pangalanes PANGALANES KANALININ BÜYÜSÜ»

“Pangalanes Kanalı’nın Büyüsü” turu, büyük adanın Güney Doğu ve Doğu kesimlerindeki yaylaların harikalarını keşfetmenizi sağlar. Milli parkları ziyaret edeceksiniz (yemyeşil orman, büyüleyici ve endemik fauna ve flora, Madagaskar’daki en büyük lemur olan “Indri” vb.). Tren yolculuğu sizi başka bir evrene götürecek ve olağanüstü bir gün olacak. Ayrıca Doğu kıyısının imzası olan Pangalanes kanalında yapacağınız mini yolculukta halkla tanışma, onların yaşam tarzlarını ve kültürlerini keşfetme fırsatı bulacaksınız.

« TSIRIBIHINA NEHRİNİN İNİŞİNİN BEMARAHA'NIN TSINGY İLE BİRLEŞMESİ »

Konaklamanız sırasında, Tsiribihina nehri ve Tsingy de Bemaraha’nın batı kısmındaki doğa ve manzara çeşitliliğini düşüneceksiniz. Yerel halkla tanışma, kültürel etkileşim ve doğayı keşfetme bu gezinin değerleri olacaktır. Tsingy ve baobab caddesindeki güzel manzaraları da unutmadan.

« KUZEYİN HARİKALARI »

Bu “Kuzeyin Harikaları” turu, milli parklar ve rezervler dahil olmak üzere Kuzey’in egzotizmini kendi biyoçeşitliliğiyle (endemik fauna, büyüleyici jeolojik oluşumlar, su altı faunası ve florası, vb.) takdir etmenize, çevredeki Nosy adalarına hayran kalmanıza olanak tanır. Madagaskar nüfusunun farklı bileşenlerini ve yaşam tarzlarını keşfedin. Ayrıca kuzeyin harikaları çok sayıda otantik manzaraya hayran kalmanızı ve deniz kenarına dinlemenizi sağlar.

«DOĞUNUN BEREKETI VE CAZIBESI»

“Doğu’nun bereketi ve cazibesi” başlıklı bu tur, topyekun bir manzara değişikliği, doğaya kaçış ve yerel halkla unutulmaz bir buluşma vaat ediyor.

Sainte Marie Adası’nda deniz kenarında dinlenmeyi de unutmadan.

“ÇİÇEKLER ŞEHRİ”, MAJUNGA VE ANJOHIBE MAĞARALARINI KEŞFETMEK

« Çiçekler şehrini keşfetmek » başlıklı tur sayesinde Majunga’yı ve önemli yerlerini keşfedebileceksiniz. Konaklamanız boyunca bölgeye özgü fauna, flora, bitki örtüsü ve güneş bir araya geliyor.

Madagaskar'da özgün BİR DENEYİM yaşamak İSTER MİSİNİZ
EKİBİMİZ SİZİ yolun her adımında DESTEKLİYOR.

Seyahatinizi ŞİMDİ ayırtın!

Avrupa'daki Temsilci

Türkiye’deki Temsilci
Kocaeli/ Türkiye
+90 530 7758660
[email protected]

Madagascar

Holidays Madagascar
6, rue Stéfani Ambatonakanga, 101 Antananarivo – MADAGASCAR
+261 033 11 067 78 | +261 32 40 319 97
[email protected]