FR | EN | TR

Kişiye özel konaklamalar

Arzularınıza ve kendi hızınıza göre Madagaskar’ı keşfedin

Hint Okyanusu’nun en büyük adası olan Madagaskar, olağanüstü kültür mozaiğiyle gerçek bir doğa koruma alanıdır. Kızıl Ada’nın birçok yönünü keşfetmek için arzularınıza uygun bir parkur mu istiyorsunuz? Kendinize ilham verin ve size uygun geziyi birlikte planlayalım.

Hayalinizi gerçeğe dönüştürelim…

Dağlık bölgeler

Dağlar, tepeler, pirinç tarlaları ve ormanlar bölgeye hâkim olup eşsiz bir manzara oluşturmaktadır. Kültürel keşifler için burası doğru yerdir. Trekking, tırmanma ve yamaç paraşütü gibi diğer aktiviteleri de yapabilirsiniz.

Kuzey

Bu bölge cennet tatil köyleri ve otantik doğal alanlarıyla tanınır. Ankarana’nın kırmızı Tsingy’si ve gri Tsingy’si gibi güzel manzaralar sizi şaşırtacak. Nosy Be ve uydu adaları balina gezileri, dalış, şnorkelli yüzme veya tekne gezileri gibi su aktiviteleriyle dolu bir konaklama için idealdir. Keyif yapmak için de mükemmeldir.

Doğu

Bitki örtüsü açısından zengin olan Pangalanes Kanalı bu bölgeyi işaret ediyor. Madagaskar’ın en büyük lemurları olan indri ile tanışmak için en iyi yer. Kıyı açıklarındaki Sainte Marie Adası, balina safarileri ve güzel otantik plajlarıyla ünlüdür. Yemyeşil parklarından ve feribotları geçerken yaşadığı muhteşem maceradan bahsetmiyorum bile.

Güney

Bu bölge, Ada’nın en güneşli bölgesidir. Güneyde Ifaty, Anakao, Ambola, Faux Cap gibi güzel sahil beldeleri ve sıra dışı parklar bulunmaktadır. Ornitoloji veya fotoğrafçılık için ideal olan Güney bölgesi nefes kesen manzaralar ve inanılmaz kültürel zenginlikler sunmaktadır.

Batı

Batı, Tsiribihina Nehri’nin inişi, baobab sokağı, dikenli ormanlardaki macera ve Bemaraha Tsingy’si gibi büyük Madagaskar klasiklerini çağrıştırıyor. Andavadoaka, Salary veya Ankasy gibi güzel plajlardan bahsetmiyorum bile.

Avrupa'daki Temsilci

Türkiye’deki Temsilci
Kocaeli/ Türkiye
+90 530 7758660
[email protected]

Madagascar

Holidays Madagascar
6, rue Stéfani Ambatonakanga, 101 Antananarivo – MADAGASCAR
+261 32 50 544 01
[email protected]