FR | EN

Holidays Madagascar

tur operatörünüz

Madagaskar'a hoş geldiniz

Afrika’nın doğu kıyısında, Hint Okyanusu’nda yer alan Madagaskar, olağanüstü doğal, kültürel ve tarihi çeşitlilik sunuyor.

1996’dan beri Holidays Madagascar’da kaçırılmayacak keşif turları, kişiye özel konaklamalar ve sürücüsüz turlar gibi yenilikçi teklifler aracılığıyla Büyük Ada’nın hazinelerini keşfetmeye çalışıyoruz. İlk günlerimizde aile yanında konaklama organizasyonunda ve Canal des Pangalanes’in keşfinde öncü olarak tanınan biz, sizlere eşlik edeceğiz.

Doğa ve Macera

Madagaskar inanılmaz biyolojik çeşitliliğe ev sahipliği yapıyor; hayvan ve bitki türlerinin %90’ından fazlası dünyanın başka hiçbir yerinde bulunmuyor. Muhteşem mercan resifleri arasında dalış yaptığınızı, lemurların yaşadığı ana ormanlarda yürüyüş yaptığınızı ve el değmemiş beyaz kumlu plajlarda dinlendiğinizi hayal edin. Bu korunmuş doğal bu cennette her geçirdiğiniz gün eşsiz ve unutulmaz bir maceradır.

Kültür ve Tarih

Kraliyet saraylarından geleneksel köylere kadar büyüleyici tarihi mekanları ziyaret ederek Madagaskar tarihinin gizemlerini keşfedin. Bu eşsiz adanın kültürel zenginliğini daha iyi anlamak için büyüleyici geleneksel dansları keşfedin, egzotik lezzetlerle otantik mutfağı tadın ve dost canlısı yerel halkla etkileşime geçin.

Ekoturizm ve Sürdürülebilirlik

Sorumlu ekoturizm girişimlerini destekleyerek çevrenin korunmasına katılın. Yeniden ağaçlandırma programlarına katılarak, sürdürülebilir şekilde yönetilen doğa rezervlerini ziyaret ederek ve doğal miraslarını korumaya kararlı yerel toplulukları destekleyerek Madagaskar’ın eşsiz doğal yaşam alanlarının korunmasına katkıda bulunun.

İç Keşif

Geleneksel köyleri keşfederek, hareketli pazarlarda dolaşarak ve zanaat etkinliklerine katılarak kendinizi Madagaskar yaşamının merkezine bırakın. Madagaskarlı bir aileyle yemek yiyerek, ataların geleneklerini öğrenerek ve geleneksel törenlere katılarak kendinizi yerel kültüre kaptırın.

Egzotizm ve manzara değişikliği

Her köşesinde egzotik bir sürprizin saklandığı Madagaskar’ın büyüsüne kapılın. Eğlenceli lemurlarla tanışın, canlı renkli bukalemunları gözlemleyin ve endemik kuşların unutulmaz şarkılarını dinleyin. Kendinizi renklerin coşkusu ile dolu bir dünyaya bırakın ve olağanüstülüğün nerede gerçeğe dönüştüğünü merak edin.

Seyahat hedefİnİz olarak Madagaskar’ı seçtİğİnİzde, macerayı, kültürel keşfİ ve değerlİ gezegenİmİzİn korunmasına olan bağlılığı bİrleştİren eşsİz ve zengİnleştİrİcİ bİr deneyİm bekleyebİlİrsİnİz.

Bize güvendiler ve dediler ki...

"15 günlük Madagaskar gezimizi organize ettiğiniz için size yazılı olarak teşekkürlerimi iletmek istedim. Her şey bizim isteklerimiz doğrultusunda gitti ve zorlu bir süreç olsa da herkes bu tatilden en iyi şekilde yararlandı. İnsanlarla tanışmak, tatilin tadını çıkarmak istedik. Madagaskar halkının nabzı, kültürlerimizle yüzleşmek, yemyeşil doğanın tadını çıkarmak ve spor yapmak... Tüm bunlar 10 katılımcı için ve çeşitli konfor gereksinimleriyle... Sözleşme yerine getirildi! ... Çalışmalarınız ve bize sunduğunuz hizmetin kalitesi için tekrar çok teşekkür ederiz. Ajansınızın Fransa'da reklamını yapmaktan kaçınmayacağız."
DIDIER
Bant
"Büyülü bir konaklamaydı: muhteşem manzaralar, vahşi ve korunmuş alanlar, yoğun, sıcak ve zenginleştirici karşılaşmalar, Madagaskar'ın insani ve coğrafi derinliğine tamamen dalma... Etkili bakım ve hepsinden önemlisi o kadar dikkatli ki, sekiz farklı farklılığa izin verdi 8 ila 55 yaş arası insanlar bu altı haftayı çatışmasız deneyimleme şansına sahip olacaklar... Madagaskar Tatilleri ve Madagaskar'ın hoş karşılanması sayesinde, bu ülke ve onun sakinleri tarafından "ikamet ediliyoruz". Fotoğraf, renkler, sesler ve kokular aracılığıyla geçmişteki unutulmaz anıları canlandırıyor ve bu duygular, kelimelerin ifade gücünün ötesine kalıyor. TEŞEKKÜRLER."
ALEXIS, BOMBARDIER, COLOMBO et FISCHER
Aile
"Madagaskar'daki 5. kalışımızdan (7 yıl içinde) yeni döndük. Her seferinde Madagaskar Tatili hizmetlerini talep ettik. “Keşif” isteklerimize bağlı olarak H.M. ekibi. turlarımızı yerel imkanlarla ve bize uygun hızda isteklerimizi karşılayacak şekilde kurgulamıştır. Seyahat, konforlu araçlarla ve güler yüzlü ve yetkin sürücü rehberleriyle yapılır. Ekip ciddi, en ufak bir sorun yaşamadık, A'nın kahkahalarına ne diyeceğiz? ve Al. !!! Bu bir zevk!!! Bu MADA! Madagaskar halkının nezaketi ve gülümsemesinin yanı sıra. Yakında görüşürüz. Görecek veya inceleyecek çok şeyimiz var."
QUINARD
Aile

Bir sonraki Madagaskar seyahatinizi birlikte hazırlayalım!

Avrupa'daki Temsilci

Türkiye’deki Temsilci
Kocaeli/ Türkiye
+90 530 7758660
[email protected]

Madagascar

Holidays Madagascar
6, rue Stéfani Ambatonakanga, 101 Antananarivo – MADAGASCAR
+261 32 50 544 01
[email protected]